Neohodnoceno

SALMING Quest 3 Endurance

Florbalová čepel Salming Quest 3, která je díky své malé konkávnosti velice přesná, ale neodpustí žádnou technickou chybu. Varianta ve středně tvrdém materiálu Endurance.
Varianta
Na dotaz (>5 ks)
Kód: 19F_2-1115314E-5252R
Značka: Salming
499 Kč –30 % 349 Kč
Kategorie: Ostatní
Kolekce: 2022/23
Materiál čepele: Endurance - středně tvrdá
Typ čepele: Quest 3
SALMING Quest 3 Endurance
499 Kč –30 %

Čepel Quest 3 patří mezi specifické čepele. Největší odlišností od ostatních čepelí Salming je absence spodní hrany v přechodu mezi rámem a mřížkováním. Na špičce čepele není téměř žádná hrana. Čepel tak není vhodná pro začátečníky nebo hráče, kteří jsou zvyklí na čepel s velkou hranou.

Střely a nahrávky s touto čepelí jsou velmi přesné a tvrdé, ale při technice neodpustí žádnou chybu. Uprostřed čepele je jedno z „žeber“ vyztužené – ideální místo pro vedení balonku a střelbu, které se nazývá jako SweetSpot.

Klíčové vlastnosti

  • rovná a přesná čepel
  • absence spodní hrany v přechodu mezi rámem a mřížkováním
  • přesná střela forhendem i bekhendem
  • skvěle se s ní vodí balónek – vhodná pro playmakery
  • náročná na techniku hráče
  • aktuálně dostupná na holích nižší cenové kategorie

Endurance™

Materiál Endurance je označován jako středně tvrdý. Je standardně používán na většině modelů Salming a patří k nejoblíbenější variantě mezi hráči. Pokud tedy nevíte, jaký materiál čepele vybrat, tak tímto určitě chybu neuděláte. Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Tento materiál doporučujeme jako univerzální.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: