Neohodnoceno

SALMING Quest 3 Endurance

Florbalová čepel Salming Quest 3, která je díky své malé konkávnosti velice přesná, ale neodpustí žádnou technickou chybu. Varianta ve středně tvrdém materiálu Endurance.
Varianta
Na dotaz (1 ks) Na dotaz (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 18F_2Q3E7L 19F_2-1115314E-5252R Zvolte variantu
Značka: Salming
499 Kč
Kategorie: Quest 3
Kolekce: 2022/23
Materiál čepele: Endurance - středně tvrdá
Typ čepele: Quest 3

Čepel Quest 3 patří mezi specifické čepele. Největší odlišností od ostatních čepelí Salming je absence spodní hrany v přechodu mezi rámem a mřížkováním. Na špičce čepele není téměř žádná hrana. Čepel tak není vhodná pro začátečníky nebo hráče, kteří jsou zvyklí na čepel s velkou hranou.

Střely a nahrávky s touto čepelí jsou velmi přesné a tvrdé, ale při technice neodpustí žádnou chybu. Uprostřed čepele je jedno z „žeber“ vyztužené – ideální místo pro vedení balonku a střelbu, které se nazývá jako SweetSpot.

Klíčové vlastnosti

  • rovná a přesná čepel
  • absence spodní hrany v přechodu mezi rámem a mřížkováním
  • přesná střela forhendem i bekhendem
  • skvěle se s ní vodí balónek – vhodná pro playmakery
  • náročná na techniku hráče
  • aktuálně dostupná na holích nižší cenové kategorie

Endurance™

Materiál Endurance je označován jako středně tvrdý. Je standardně používán na většině modelů Salming a patří k nejoblíbenější variantě mezi hráči. Pokud tedy nevíte, jaký materiál čepele vybrat, tak tímto určitě chybu neuděláte. Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Tento materiál doporučujeme jako univerzální.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: